Blog
Taksi Plakası Alım Satım

 

Günümüzde en karlı yatırım araçlarından bir tanesi olan Taksi Plakası genel de gelirini yükseltmek isteyen, huzurlu ve rahat bir hayat sürmeyi hedefleyen kişiler tarafından tercih edilmekte olup, yıllar geçtikçe değer kazanan Taksi Plakası Sanatçılar, Doktorlar, Futbolcular gibi tanınmış simalar, ayrıca Yurt Dışında yaşayan çoğunluğu Türk vatandaşlarımızın ‘ da ortak noktası Taksi Plakalarının olmasıdır.

 

Ticari Taksi Plakası Nedir. ?

Ticari Taksi Plakası Özellikle çoğunluğu İstanbul da olmak üzere her İl de bulunmakta olup aralarından en çok kazandıran ve sürekli değer kazanan plaka tipi  T Taksi Plakasıdır. Örnek vermek gerekirse Banka Faizinden veya Kiralardaki evlerinizden kazandığınızdan daha çok gelir etmenize ve gayrimenkullerinizden daha hızlı değer kazanan bir yatırım aracıdır. Düzenli olarak her ay sabit kazanç sağlayan ve elinizi hiçbir şeye sürmeden oturduğunuz yerden sıfır risk ile gelirinizi ikiye katlamanıza olanak sağlamaktadır.

İllere hatta Semtlere göre değişen Taksi Plakası tipleri arasından yine en çok kazandıran T Taksi Plakasından sonra C Taksi plakaları gelmektedir, neredeyse T Taksi Plakası kadar kazanç sağlayan C Taksi Plakası en çok tercih edilen Taksi Plakaları arasındadır.

 

Taksi Plakası Kazancı Nedir ?

Ticari Taksi Plakası aylık ortalama getirisi 15.000 tl olup sıfır risk ile düzenli ve her gün artan kazancı sayesinde geçmiş yıllarda olduğu gibi 2018 yılında da en çok tercih edilen yatırım aracı olmuştur. Anacak Ticari Taksi Plakasını kendiniz çalıştırmak isterseniz, Araç Cezaları, Trafik Kazaları, Muayene , Sigorta, Şoför Bulma gibi bir takım işlemleri ve sorumlulukları yüklenmeniz gerekecektir bu sebeple genelde plaka sahipleri bu gibi işlemlerle uğraşmamak için Taksi Plakasını Oto Galerilere aylık sabir ücret karşılığı kiraya vermektedirler.

 

Ticari Taksi Plakası Kiraya Verme

Dilerseniz Ticari Taksi Plakasını Oto Galerilere kiraya verebilir, Araç İşlemleri, Trafik Cezaları, Şoför Arayışı, Arac Sigortası, Trafik Kazası , Muayene ve buna benzer tüm işlemlerden feragat ederek ve cebinizden para çıkmadan her ay düzenli olarak ortalama 8.000 tl gelir edebilirsiniz. Plaka sahiplerinin en çok tercih ettiği yöntemlerden biridir.

 

Ticari Taksi Plakası Satışı

Ticari Taksi Plakası Alış ve Satışı zordur çünkü Taksi Plakası olan Satmak istemez dolayısı ile Piyasada Satış yapacak Taksi Plakası da bulmak zordur iki şekilde de yatırımcısına kazandıran Taksi Plakaları genel de zorunlu hal ve durumlarda satış görmektedir, Yatırımını farklı bir alanda değerlendirmek isteyen veya gayrimenkul ihtiyacı olan , yada Taksi Plakasını yatırım aracı olarak kullanarak kısa zamanda değer kazanan Taksi Plakasını satarak yüksek kazanç elde etmek isteyen Plaka Sahipleri tarafından noter huzurunda satış gerçekleştirilir.

 

Taksi Plakası Alım ve Satım işlemleri Noter aracılığı ile beş dakikada alım ve satım işlemi gerçekleştirilebilirsiniz ayrıca her zaman Taksi Plakası alan ve satan kişiye yükse

 

Taksi Plakası Araştırması

Ticari Taksi Plakası Alım Satım işlemleri için öncelikle piyasa araştırması yapılması gerekmektedir. fakat Taksi Plakası Alım ve Satım işlemlerini bir birini bulamayan Plaka Sahibi ve Plaka Almak isteyen kişiler için Oto Galeriler üstlenmektedir gerek ara buluculuk, gerekse iki tarafın da alım ve satım işlemlerindeki riskini sıfıra indirmek için Oto Galeriler tercih edilir, bu işlem için de yukarıda bahsetmiş olduğumuz piyasa araştırmasını yaparken Sektörde uzun yıllar hizmet vermiş, güçlü referansları olan tanınmış firmalar ile çalışmak en doğrusudur.

 

Ticari Taksi Plakası Alım ve Satım işlemleri konusunda sektörde 40 yıllık geçmişi olan firmamızın İstanbul ‘ da sekiz ayrı bölgedeki şubelerimizi ziyaret edebilir veya profesyonel satış danışmanlarımız ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.